REPREZENTACJA

Reprezentacja na sezon 2023/24 VEX IQ Challenge – Full Volume

Druzyna „Resovia Cyber Stars”

Zespół został utworzony w sierpniu 2023 roku z połączenia dwóch osobnych zespołów: Team 60027A i Team 60027B. Wierzymy, że praca zespołowa to klucz do sukcesu, dlatego nasz zespół składa się wyłącznie z osób towarzyskich i bardzo dobrze współpracujących.
WERONIKA PROŃCZUK – Lider, Konstruktor, Programista i operator robota,
KACPER BOROWIEC – Programista, Operator robota
KATARZYNA pOCZĄTKO – Konstruktor, operator robota
ALEKSANDRA bARGIEL – Operator robota, tester

Drużyna „Resovia Raptors”

Juniorzy klubu robotyki, Team 60027C, został założony w 2023 roku i składa się z czterech członków: Kai, Hani, Igi i Szymona. Są to uczniowie czwartej klasy, którzy rozpoczęli swoją przygodę z programowaniem robotów w ramach programu „Działania rozwijające kreatywność” w klasach 1-3. Kontynuowali rozwijanie swoich umiejętności, dołączając do klubu robotyki i tworząc drużynę.
KAJA STOPA jest naszym liderem, konstruktorem, programistą i operatorem;
SZYMON LISOWSKI jest programistą i operatorem;
HANIA KOPCZYK jest naszym operatorem i testerem;
IGA WILK jest naszym konstruktorem i operatorem.
Dzięki ich poświęceniu i pracy zespołowej skonstruowali i zaprogramowali robota, którego będą używać do rywalizacji w turnieju w sezonie 2023/24.

Drużyna „Quantum Eagles”

Nasza grupa składa się z dwóch dziewczyn oraz dwóch chłopców. Jesteśmy zgrani oraz ze sobą zżyci. Na zajęcia robotyki chodzimy od października 2023r. Naszym pierwszym robotem był robot „Linq”.Po pewnym czasie zaczęliśmy się rozwijać i robić coraz bardziej skomplikowane roboty. Te zajęcia dają nam możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz pasji. Razem zaprojektowaliśmy oraz zbudowaliśmy robota który będzie brał udział w konkursach VEX championship nasza drużyna to:
Kasia-projektuje,buduje,steruje robotem
Inga-projektuje,buduje,programuje,steruje
Leon-buduje,programuje,steruje
Igor-projektuje,buduje,steruje

Naszym kapitanem jest Inga


Team 60027B „Quantum Eagles”: (od lewej) Leon, Inga, Kasa i Igor.

 

W sezonie 2023 /2024 w zajęciach uczestniczy 20 uczniów. Są to 3 drużyny przedstawione powyżej oraz ośmioro uczniów którzy są zaangażowani w konstruowanie robotów VEX IQ a czworo jest fanami robotów LEGO Mindstorms, LEGO Robot Inventor i LEGO SPIKE PRIME.

Resovia „Magic Bots”