BRALIŚMY UDZIAŁ W NAJWIEKSZYCH ZAWODACH ROBOTYKI NA ŚWIECIE! BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE.

Członkowie zespołu 60027A „Resovia Cyber Stars” ze Szkolnego Klubu Robotyki „Resovia Robotics „ wraz z instruktorami, składają wyrazy najgłębszej wdzięczności Prezydentowi Miasta Rzeszowa, firmie ASSECO i TEXOM za Państwa szczodre wsparcie, które umożliwiło nam uczestnictwo w prestiżowych zawodach VEX Worlds Championship 2024 w Dallas/ USA.
Drużyna pięknie prezentowała się w strojach ufundowanych przez Centrum Medyczne „Medyk”
Wsparcie, które otrzymaliśmy od Państwa, było kluczowym elementem napędzającym nas do osiągania sukcesów. Udział w wydarzeniu o globalnym zasięgu pozwolił nam zaprezentować nasze umiejętności, innowacyjność i wytrwałość, stawiając czoła najlepszym zespołom świata.
Zawody te przekroczyły ramy zwykłego turnieju robotyki, stając się platformą intensywnej nauki, współpracy i osobistego rozwoju. Dzięki Państwa wsparciu nasi członkowie zespołu rozwinęli nowe kompetencje, zyskali pewność siebie i inspirację do dalszego rozwoju w dziedzinach robotyki i STEM.
Dziękujemy raz jeszcze za okazane nam zaufanie oraz za Państwa zaangażowanie na rzecz edukacji w dziedzinie nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki. Wasze wsparcie miało ogromny wpływ na nasze życie i jesteśmy pełni nadziei, że nasze wspólne działania będą nadal prowadzić do wielkich osiągnięć w przyszłości.

« z 2 »